186/55
Sif Itona Westerberg, (f. 1985): To originallitografier. (2).
Estimate :
5,000 DKK Price realised:
2,500 DKK -
186/54
Mie Mørkeberg: Gul Kolibri, 2021. Litografi. Sign. og nummereret. Edition 9/125.
Estimate :
4,500 DKK Price realised:
6,000 DKK -
186/53
Anne Torpe: (f. 1981), Sadies Suggestion, 2020. Originalt farvelitografi.
Estimate :
1,200 DKK Price realised:
1,250 DKK -
186/48
Martin Bigum: (f. København 1966), Originalt litografi
Estimate :
6,000 DKK Price realised:
3,200 DKK -
186/51
Morten Schelde: Sause Anglaise, 2021. Originallitografi. Signeret og nummereret 15/110.
Estimate :
2,000 DKK Price realised:
1,650 DKK -
186/44
Sif Itona Westerberg (f. 1985): To originallitografier. (2).
Estimate :
5,000 DKK Price realised:
2,700 DKK -
186/28
Mie Olise Kjærgaard: Originalt litografi, signeret og nummereret 20/44.
Estimate :
5,000 DKK Price realised:
2,900 DKK -
186/31
Mads Guldager: Fine Art Print. New York Reflection. Fine Art Glclée print i sort svæveramme.
Estimate :
17,500 DKK Price realised:
7,000 DKK -
186/41
Peter Callesen: Melting Boat, 2019. Originalt litografi. Signeret og nummereret 3/10.
Estimate :
3,500 DKK Price realised:
6,000 DKK -
186/35
Maria Torp: Giclée tryk, Protéus. Signeret og nummereret. Edition 38/75.
Estimate :
4,500 DKK Price realised:
4,800 DKK -
186/27
Leif Sylvester: Byliv, Originalt litografi. Signeret om nummereret 91/180.
Estimate :
7,500 DKK Price realised:
5,500 DKK -
186/24
Knud Odde: Linoleumstryk. Nadine, 2024. Signeret og nummereret 24/35.
Estimate :
2,100 DKK Price realised:
2,200 DKK -
186/23
Kathrine Ærtebjerg: Uden titel, 2021. Linoleumstryk. Signeret og nummereret 48/50.
Estimate :
1,200 DKK Price realised:
1,250 DKK -
186/17
Wilhelm Freddie: Tryk fra 1940’erne. Signeret af kunstneren.
Estimate :
2,500 DKK Price realised:
2,000 DKK -
186/20
Jesper Christiansen: To originale litografier, motiver fra Provence. (2).
Estimate :
6,000 DKK Price realised:
3,000 DKK -
186/16
Stig Brøgger: Silketryk. Some of Those Days, 2000.
Estimate :
8,000 DKK Price realised:
800 DKK -
186/12
Eske Kath: Originalt litografi. Uden titel, 2023.
Estimate :
3,000 DKK Price realised:
3,200 DKK -
186/9
Cathrine Raben Davidsen: Originalt litografi. Trickster (Girl), 2013.
Estimate :
7,500 DKK Price realised:
5,500 DKK -
186/4
John Kørner: Syrelavering. Ocean, 2006. Syrelavering.
Estimate :
6,000 DKK Price realised:
8,500 DKK -
186/3
Asger Harbou Gjerdevik: (1986), Originalt Farvelitografi Animal Locomotion 5.
Estimate :
4,500 DKK Price realised:
4,200 DKK