Morten Schelde (f. København 1972)
Sause Anglaise, 2021. Originallitografi. Signeret og nummereret 15/110. Uden ramme. Mål: 43×33 cm.
Galleripris: 2.000 kr.
Værket er doneret af kunstneren selv.
45 bud
1155241 (Autobud) | ||
1143462 | ||
1155241 | ||
1143462 | ||
1155241 | ||
1143462 | ||
1155241 | ||
1143462 (Autobud) | ||
1155241 | ||
1143462 (Autobud) | ||
1009167 | ||
1143462 (Autobud) | ||
1009167 | ||
1143462 | ||
826531 | ||
950647 | ||
1003142 | ||
950647 | ||
983632 | ||
1155241 | ||
1156498 (Autobud) | ||
891881 | ||
1156498 | ||
1088744 | ||
1156498 (Autobud) | ||
1088744 | ||
1156498 (Autobud) | ||
1003142 | ||
1156498 (Autobud) | ||
1055583 | ||
1156498 (Autobud) | ||
1055583 | ||
1156498 (Autobud) | ||
1055583 | ||
1156498 (Autobud) | ||
1055583 | ||
1156498 (Autobud) | ||
1055583 | ||
1156498 | ||
1012127 | ||
1017685 | ||
962585 | ||
1156434 | ||
1156415 | ||
1068637 |