Anne Torpe (f. 1981)
Sadies Suggestion, 2020. Originalt farvelitografi. Signeret og nummereret 11/40. Uden ramme Mål: 35×25 cm
Galleripris: 1.200 kr
Værket er doneret af kunstneren selv
24 bud
1156560 (Autobud) | ||
1009167 | ||
1156560 (Autobud) | ||
881480 | ||
1156560 | ||
881480 | ||
1156560 | ||
1067450 (Autobud) | ||
1156560 | ||
1067450 (Autobud) | ||
1156560 | ||
1067450 (Autobud) | ||
1156560 | ||
1067450 (Autobud) | ||
1156560 | ||
1067450 | ||
1156434 (Autobud) | ||
1067450 | ||
1156434 (Autobud) | ||
1067450 | ||
1156434 (Autobud) | ||
1067450 | ||
1156434 | ||
1068637 |