Leif Sylvester (f. København 1940)
Byliv, Originalt litografi. Signeret om nummereret 91/180. Uden ramme. Mål: 80×103 cm.
Galleripris: 7.500 kr.
Værket er doneret af kunstneren selv.
48 bud
802842 | ||
938845 (Autobud) | ||
802842 | ||
938845 (Autobud) | ||
863376 | ||
938845 | ||
948778 | ||
863376 | ||
977630 | ||
863376 | ||
1139812 | ||
833681 | ||
802372 | ||
863376 | ||
924810 | ||
923867 | ||
994009 | ||
928796 (Autobud) | ||
809223 | ||
928796 (Autobud) | ||
809223 | ||
928796 | ||
809223 (Autobud) | ||
928796 | ||
809223 (Autobud) | ||
928796 | ||
809223 (Autobud) | ||
833681 | ||
809223 (Autobud) | ||
833681 | ||
809223 (Autobud) | ||
833681 | ||
809223 | ||
953433 (Autobud) | ||
809223 | ||
953433 (Autobud) | ||
809223 | ||
953433 (Autobud) | ||
809223 | ||
953433 (Autobud) | ||
809223 | ||
953433 (Autobud) | ||
809223 | ||
953433 (Autobud) | ||
809223 | ||
953433 (Autobud) | ||
809223 | ||
953433 |