Mie Mørkeberg (b. 1980)
Gul Kolibri, 2021. Litografi. Sign. og nummereret. Edition 9/125. Uden ramme. Mål: 69×77 cm.
Galleripris: 4.500 kr.
Værket er doneret af kunstneren selv.
54 bids
When | Bidder | Bid |
1156924 (Auto bid) | ||
812339 | ||
1156924 | ||
278878 | ||
1156924 (Auto bid) | ||
278878 | ||
1156924 | ||
278878 (Auto bid) | ||
1156924 | ||
278878 | ||
1156924 | ||
1009167 (Auto bid) | ||
1156924 | ||
1009167 | ||
894012 | ||
1009167 | ||
895205 (Auto bid) | ||
1009167 | ||
895205 (Auto bid) | ||
1009167 | ||
895205 (Auto bid) | ||
1009167 | ||
895205 (Auto bid) | ||
1030914 | ||
895205 (Auto bid) | ||
1030914 | ||
895205 (Auto bid) | ||
1156924 | ||
895205 (Auto bid) | ||
1156924 | ||
895205 (Auto bid) | ||
1156924 | ||
895205 (Auto bid) | ||
1156853 | ||
895205 | ||
1156415 | ||
894012 | ||
1030914 | ||
1045873 (Auto bid) | ||
1030914 | ||
1045873 (Auto bid) | ||
1155241 | ||
1045873 (Auto bid) | ||
978772 | ||
1045873 (Auto bid) | ||
845267 | ||
1045873 | ||
863679 | ||
1070694 | ||
801206 | ||
863679 | ||
1156415 | ||
1110986 | ||
1068637 |