Jesper Christiansen (f. Frederiksberg 1955)
To originale litografier, motiver fra Provence. (2). Sign. 2011. Nummereret 48/60. mål: 57×37 cm. Sign. 2011. nummereret 50/60. mål: 57×37 cm. Begge uden ramme
Galleripris: 6.000 kr.
Disse værker er doneret af kunstneren selv.
39 bud
1156924 | ||
1048020 (Autobud) | ||
1156924 | ||
1048020 (Autobud) | ||
1156924 | ||
1048020 (Autobud) | ||
1157270 | ||
1048020 | ||
1157270 | ||
1156924 | ||
1157270 | ||
981920 (Autobud) | ||
1048020 | ||
981920 | ||
830118 | ||
981920 | ||
1054176 | ||
928510 | ||
330162 | ||
1054176 | ||
330162 | ||
928510 | ||
292213 | ||
817504 | ||
942094 | ||
1034532 (Autobud) | ||
1054176 | ||
1034532 (Autobud) | ||
1054176 | ||
1034532 (Autobud) | ||
174739 | ||
1034532 (Autobud) | ||
893704 | ||
1034532 (Autobud) | ||
893704 | ||
1034532 | ||
999517 | ||
330162 | ||
1068637 |