2417/​1243

Prada

Taske af sort nylon og læder med sølvfarved beslag, justerbar skulderstrop, et lynlås rum med en indvendig lynlås lomme og sort monogram for. H. 28 x B. 32 x D. 2 cm.

Authenticitetskort medfølger.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Få lette ridser på læder. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 24. april 2024

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag