2420/​326

Baktiari tæppe, Persien. Medaljondesign. 20. årh.s slutning. 313×211.

Delvis slidte frynser.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

Tidspunkt Byder Bud
912442 1.000 DKK