2420/329
Et par signerede Tabriz tæpper, Persien. Konturer og mindre partier med silkeluv. Signeret: Tabriz tarh bename bafte Shabazi. 21. årh. 102×163.(2)
Lettere nusset. Mindre mølskader på ene kantomslåning/langs ene kant.
Vurdering
Hammerslag
128126 |