2422/780
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Uden titel. Sign. MA, 86/110. Litografi. Bladstørrelse 66×48. Uindrammet.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Mindre håndteringsmærker.
Bemærkninger
Vurdering
Hammerslag
30 bud
853334 (Autobud) | ||
1105586 | ||
853334 | ||
1105586 (Autobud) | ||
999140 | ||
1105586 (Autobud) | ||
999140 | ||
1105586 (Autobud) | ||
999140 | ||
1105586 (Autobud) | ||
1124549 | ||
1105586 (Autobud) | ||
1124549 | ||
1105586 (Autobud) | ||
1124549 | ||
1105586 (Autobud) | ||
1124549 | ||
1105586 (Autobud) | ||
1124549 | ||
1105586 (Autobud) | ||
1124549 | ||
1105586 (Autobud) | ||
1124549 | ||
1105586 (Autobud) | ||
1124549 | ||
1105586 | ||
1124549 | ||
1151801 | ||
808206 | ||
576 |