2422/​780

Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)

Uden titel. Sign. MA, 86/110. Litografi. Bladstørrelse 66×48. Uindrammet.

Dette emne er belagt med kunstnerafgift.

Mindre håndteringsmærker.

Bemærkninger

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

2.800 DKK

30 bud

Tidspunkt Byder Bud
853334 (Autobud) 2.800 DKK
1105586 2.700 DKK
853334 2.600 DKK
1105586 (Autobud) 2.500 DKK
999140 2.500 DKK
1105586 (Autobud) 2.400 DKK
999140 2.300 DKK
1105586 (Autobud) 2.200 DKK
999140 2.100 DKK
1105586 (Autobud) 2.000 DKK
1124549 1.950 DKK
1105586 (Autobud) 1.900 DKK
1124549 1.850 DKK
1105586 (Autobud) 1.800 DKK
1124549 1.750 DKK
1105586 (Autobud) 1.700 DKK
1124549 1.650 DKK
1105586 (Autobud) 1.600 DKK
1124549 1.550 DKK
1105586 (Autobud) 1.500 DKK
1124549 1.450 DKK
1105586 (Autobud) 1.400 DKK
1124549 1.350 DKK
1105586 (Autobud) 1.300 DKK
1124549 1.250 DKK
1105586 1.200 DKK
1124549 1.150 DKK
1151801 1.100 DKK
808206 1.050 DKK
576 1.000 DKK