2419/252
Alexandre Vibert (f. 1847, d. 1909)
Bladformet Art Nouveau relief af forgyldt bronze med bevinget kvinde liggende ved valmue. Sign. A. Vibert. Mrk. E.Colin & Cie, Paris. L. 23 cm. B. 15 cm.
Seller informs: Er i virkelig god stand med meget små tegn på brug.
Bemærkninger
Vurdering
Hammerslag
14 bud