2420/1274
Toilettaske af sort delvist quiltet læder med gyldne beslag, kort hank, et lynlås rum med en indvendig lomme og sort læderfor. H. 12 x B. 20 x D. 14 cm. 1996–1997.
Original æske og carte d'authenticité medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser på læder. Lidt støv på indvendig for i bund. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
Hammerslag
12 bud
1076671 (Autobud) | ||
886135 | ||
1076671 (Autobud) | ||
886135 | ||
1076671 (Autobud) | ||
886135 | ||
1076671 | ||
886135 | ||
1128505 | ||
1107707 | ||
908848 | ||
1107707 |