2418/328
Kinesisk figur af porcelæn i form af Budai omgivet af børn, dekoreret i emaljefarver. Mrk. You Longsheng. 20. årh. H. 22,5 cm.
Slitage på sæk.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag
9 bud