2419/389
Nyrokoko konsol af rigt udskåret og forgyldt træ, prydet med blomster og bladværk, plade af hvidbroget marmor. 19. årh. H. 82. B. 93. D. 44.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Restaureret.
Vurdering
Hammerslag