2419/285
Fransk lysekrone af guldbronzeret metal, dekoreret med kornaks og blomster, seks svungne lysarme. 19. årh. H. 42. Diam. 50.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
2 bud