2419/310
Louis XVI spejl i profileret ramme af mahogni, top dekoreret med tandsnit, to-delt spejlfelt. 18. årh.s slutning. H. 142. B. 53.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag