2420/319
Kashmir silketæppe, Indien. Klassisk Tabriz design. 20. årh.s slutning. 366×265.
Vurdering
Hammerslag
8 bud
846280 (Autobud) | ||
972741 | ||
846280 (Autobud) | ||
972741 | ||
846280 | ||
972741 (Autobud) | ||
846280 | ||
972741 |