328/86
Et par sneakers af sort nylon og sort læder med snørebånd og gummisål. Str. 10.
Original æske og kort medfølger.
Dette katalognummer sælges på begæring af advokat, forsikringsselskab eller offentlig myndighed.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Enkelte ridser.
Tvangssalg, 1. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
14 bud