2420/114
To figurer af udskåret hvalknogle. Usignerede. H. 11,5–14,5. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
7 bud
66164 (Autobud) | ||
237551 | ||
66164 (Autobud) | ||
237551 | ||
66164 (Autobud) | ||
237551 | ||
66164 |