2420/352
Signeret Keshan tæppe, Persien. Medaljondesign på blå bund. Signeret: Kashan Ataghi. 20. årh.s midte. 209×135.
Delvis rullende kanter. let slitage langs kanter.
Vurdering
Hammerslag
12 bud
909076 | ||
227687 | ||
909076 | ||
227687 | ||
909076 | ||
128126 (Autobud) | ||
909076 | ||
128126 (Autobud) | ||
202917 | ||
128126 | ||
512559 | ||
128126 |