2420/54
Bertel Thorvaldsen, efter
“Natten”. Relief af støbt gips, bagside med krog til ophæng. Udført for Thorvaldsens Museum. Diam. 80.
Afslag. Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
35 bud
1155460 (Autobud) | ||
889839 | ||
1155460 | ||
889839 | ||
1155460 | ||
889839 | ||
1155460 (Autobud) | ||
889839 | ||
1155460 | ||
889839 | ||
1155460 (Autobud) | ||
889839 | ||
1155460 | ||
897700 | ||
889839 | ||
897700 | ||
807724 (Autobud) | ||
509567 | ||
807724 (Autobud) | ||
509567 | ||
807724 (Autobud) | ||
509567 | ||
807724 | ||
509567 | ||
897700 | ||
1155460 | ||
509567 | ||
889839 | ||
897700 | ||
889839 | ||
1098901 | ||
889839 | ||
1098901 | ||
835824 | ||
941081 |