2420/1287
Taske af brunt læder med gyldne beslag, to hanke, et rum med knaplukning, to indvendige lommer og beige ternet for. H. 21 x B. 26 x D. 7 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker på læder. Magnetlukning indvendigt er gået i stykker. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
Hammerslag
6 bud
1120712 | ||
832458 | ||
976961 | ||
814246 | ||
1120712 | ||
1000943 |