2419/384
Et par lysestager af sterlingsølv. Stemplet E.T.J sterling Denmark. 20. årh. Udfyldte. H. 18,7. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Skæve.
Vurdering
Hammerslag
32 bud