2420/254
En kande og lille øse af sterlingsølv med hanke af træ og bakelit. Dragsted og Hingelberg (ske), Danmark, 20. årh. Vægt 527 g. H. 13 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
20 bud
2354 (Autobud) | ||
825375 | ||
2354 (Autobud) | ||
825375 | ||
2354 | ||
1083952 (Autobud) | ||
2354 | ||
1083952 (Autobud) | ||
861959 | ||
1083952 (Autobud) | ||
287845 | ||
1083952 (Autobud) | ||
287845 | ||
1083952 (Autobud) | ||
287845 | ||
1083952 | ||
899542 | ||
1083952 (Autobud) | ||
871470 | ||
1083952 |