2419/17
Regence spejl i ramme af senere forgyldt træ og senere spejlglas. 18. årh.s begyndelse. H. 102. B. 58.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere spejlglas og senere forgyldning.
Vurdering
Hammerslag