2420/​180

Samling årsskeer af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde. Bestående af: 3×1978, 2×1979, 4×1980, 3×1982, 4×1983, 3×1984, 4×1985, 4×1986, 4×1987, 3×1988. Georg Jensen. Vægt 1500 g. (34)

Proveniens: Danske Bank.

Dette emne handles i fuldmoms

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

5.500 DKK

15 bud

Tidspunkt Byder Bud
1090461 5.500 DKK
862281 (Autobud) 5.000 DKK
2354 5.000 DKK
862281 (Autobud) 4.800 DKK
846622 4.600 DKK
862281 (Autobud) 4.400 DKK
846622 4.200 DKK
862281 (Autobud) 4.000 DKK
846622 3.800 DKK
862281 (Autobud) 3.600 DKK
846622 3.400 DKK
862281 (Autobud) 3.200 DKK
899542 3.000 DKK
862281 2.100 DKK
274699 2.000 DKK