2420/239
Bertel Thorvaldsen, efter
“Musikkens genier spiller”. Usigneret. Relief af gips. 38×43.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Afsalg. Reparation.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
5 bud